Tartu Planeerimiskonverents

Loading Üritused

« Kõik Üritused

  • Sündmus event on möödas

Tartu Planeerimiskonverents

24. märts 2022 - 25. märts 2022

VII Tartu Planeerimiskonverents „Ruumiline planeerimine digiajastul” toimub 24.-25. märtsil Tartus VSpa Konverentsikeskuses.

Anname endast parima, et novembris edasi lükatud konverents nüüd märtsis toimuda saaks. Soovime endiselt korraldada võimalikult “tavapärast” konverentsi ning seetõttu kutsume kõiki Tartusse. Usume, et planeerimiskogukond soovib üle pika aja päriselt kokku saada ning kuulata nii ettevalmistatud ettekandeid kui anda võimalus spontaanseteks aruteludeks. Järgime kõiki ettekirjutusi, mis konverentsi toimumishetkel valitsevad (hetkeseisuga kontrollime koroonapasse ja kanname maske).

Lisaks pakume sel aastal ka konverentsi otseülekannet neile, kes Tartusse kohale ei saa tulla. Samas tuleks arvestada, et tegu on otseülekandega ning arutelud toimuvad saalis.

Konverentsile saab registreeruda kuni 16. märtsini konverentsi kodulehel: planeerimiskonverents.ut.ee/. Samast on leitav konverentsi kava ning on võimalik tutvuda sessioonide ning esinejatega. Silma tasub peal hoida ka Facebooki üritusel, kus järgneva kuu jooksul tutvustame kõiki esinejaid ja nende teemasid.

Peaesinejateks on sel aastal TLÜ osaluskultuuri professor Katrin Tiidenberg, minister Jaak Aab ning MKMi andmete valdkonna juht Ott Velsberg.
Tartusse tasub tulla juba varem, sest 23. märtsil leiab aset rahvusvahelise Linnapeade pakti tutvustusseminar, mida korraldavad Eesti Linnade ja Valdade Liit ning Tartu linn. Linnapeade Pakt kliima ja energia alal on Euroopa Liidust alguse saanud rahvusvaheline liikumine, mis on avatud kõigile kohalikele omavalitsustele, olenemata nende suurusest ning nende poolsest energia- ja kliimapoliitika rakendamise hetkeseisust. Täpsem info peagi Facebookis ja kodulehel.

Tartu Planeerimiskonverentsi peakorraldajateks on Tartu Ülikool ja Eesti Planeerijate Ühing. Konverentsi toetavad Tartu Ülikool, EL URBACT programm, Rahandusministeerium, Tartu linn, Tallinna Ülikool, Eesti Maaülikool, Eesti Kunstiakadeemia, Tallinna Tehnikaülikool, EL ESPON programm.

Info
Koduleht: planeerimiskonverents.ut.ee
Email: planeerimiskonverents@ut.ee
Facebooki üritus: https://www.facebook.com/events/902917187042821

Kohtumiseni konverentsil!
Korraldusmeeskond

Detailid

Algus:
24. märts 2022
Lõpp:
25. märts 2022
Koduleht:
https://planeerimiskonverents.ut.ee/

Toimumiskoht

Tartu