Planeerijate ühingu suveseminar seekord Narvas

Esialgne päevakava

17.09

Kogunemine ja kohvi 9.45-10.15

Sissejuhatus päevale 10.15-10.30

Jalutuskäik Narvas koos mõtteülesandega 10.30-12.30

Lõuna 12.30-13.30

Planeerimisest Narvas ja töötuba 13.30-16.30 

Kokkuvõte päevast 16.30-17.00

Ööbimiskohta

Õhtune ühine üritus 20.00…

18.09

10.00 Ringsõit Narvas, ca 4 tunnise ekskursioon (Kreenholmi kvartal, Narva “Veneetsia”, uuemad hooned linnas, Narva vanalinna makett, muuseum jne)

Päeva lõpp ca 14.00

 

Et oleks võimalik tagada paremat korraldust (õige suurusega ruum koosolemiseks ja paraja suurusega ööbimispaik, toitlustuskohad, liikumisvõimalused jm), palun anda teada, kes sooviks osaleda ja kas ööbimisega või ainult seminaripäevaks.

Ürituse hind kujuneb ka sellest sõltuvalt välja, palju meid kokku tuleb ja palju ööbima jääb. 

Ootan infot osalemise soovist hiljemalt 1.augustiks, et jõuaks kõik kenasti õigeks ajaks korraldatud.

Registreerumiseks link-

https://doodle.com/poll/cx8urng5iqn69i59?utm_source=poll&utm_medium=link